Донг Гуан MINGGUI Накит CO., LTD е оригиналниот производител на нерѓосувачки челик накит. Бевме основана во 2004 година како мала челик накит работилница. Со текот на годините, благодарение на клиенти постојана поддршка, ние сме биле во подобрување техники и управување и расте како медиум фабриката, која обезбедува нас да биде во можност да им понудиме на нашите клиенти со добар квалитет на производи по конкурентни цени. Во моментов, имаме околу 100 работници со над 10.000 дизајни на нерѓосувачки SteelTitanium накит се движи од белегзии, прстени, ѓердани, ланчиња, обетки, приврзоци, cufflinks, пари клипови, Привезоци за малите charmsother додатоци челик. Нашата главна на пазарот се во SouthNorth Америка, Европа, Блискиот EastAsia. Со години искуство, ние сме толку сигурни за да биде сигурен извор на OEM во Кина.


WhatsApp Онлајн Chat!