Dong Guan MINGGUI bizhuteri CO., LTD është një prodhues origjinale e bizhuteri Stainless Steel. Ne u themelua në vitin 2004 si një punëtori të vogël bizhuteri çeliku. Gjatë viteve, në sajë të konsumatorëve mbështetjen e vazhdueshme, ne kemi qenë përmirësimin në teknikat dhe Menaxhimit dhe në rritje, si një fabrikë të mesme, e cila siguron na qenë në gjendje për të ofruar klientëve tanë me produkte të kualitetit të mirë me çmime konkuruese. Aktualisht, ne kemi rreth 100 punëtorë me mbi 10.000 dizajne të sillet bizhuteri Stainless SteelTitanium nga rrathë, unaza, necklaces, zinxhirët, një palë vathë, pendants, mansheta, clips para, zinxhirët kryesore në pajisje të vogla charmsother çelikut. Tregu ynë kryesor janë në Southnorth Amerikë, Evropë, Lindja EastAsia. Me vitet e eksperiencës, ne jemi aq të sigurt që të jetë burimi juaj i besueshëm i OEM në Kinë.


WhatsApp Online Chat!